Student-House Kazimierzowska

Dom studencki “Student-House Kazimierzowska” znajduje się w dzielnicy Mokotów, leżącej w bezpośrednim sąsiedztwie centrum Warszawy. Komfortowe położenie zapewia bliskość ważnych węzłów komunikacyjnych miasta: 150 m do stacji metra Racławicka (2 stacje od centrum, 3 stacje od uczelni Vistula), 200 m do przystanku Morskie Oko. W bliskiej okolicy obiektu znajduje się rynek handlowy, a także liczne sklepy, kawiarnie, banki, park oraz Wodny Park.

REZERWUJ TERAZ

 

Opis budynku

Komfortowy trzypoziomowy obiekt mieszczący 70 osób. Budynek podzielony na 8 sekcji (damskie i męskie). W każdej z nich znajduje się pełny węzeł sanitarny, lodówka, pralka, suszarka elektryczna. Budynek posiada wspólną wielką kuchnię i jadalnię, pełniącą również funkcję sali rozrywkowo-integracyjnej, duży wspólny taras oraz własny ogrodzony teren zielony.

Kuchnia

Kuchnia posiada pełne wyposażenie: 2 czajniki elektryczne, 2 czteropalnikowe kuchenki indukcyjne, czteropalnikowa kuchenka elektryczna, zmywarka, 2 kuchenki mikrofalowe, lodówka, komplet garnków, patelni oraz 2 komplety naczyń (zalecamy jednak posiadanie własnych).

Pokoje

Na wyposażeniu każdego pokoju znajdują się: szafa, biurko, łóżko wraz z materacem i kompletem bielizny pościelowej.

Sprzątanie

Sprzątanie terenów wspólnych 2 razy w tygodniu wykonuje profesjonalna ekipa sprzątająca. Obowiązek utrzymania czystości w pokojach leży w kwestji studentów.

Internet

Obiekt posiada 6 niezależnych łączy internetu z prędkością 70 Mb/s.

Zewnątrz domu

Na zewnątrz domu się znajduje: Mejsce na parking dla 4-5 samochodów, mozliwość robienai barbekiu, są dzewa i kszaki. Komunikacja, zgodnie z "Jakdojade" o do centrum 5 min, akademik znajduje się w centrum Warszawy; o do metra Raclawicka 5 min

Ceny oraz warunki finansowe